DC140W-GAN je víceportová nabíjecí stanice pro každou situaci!
To vše díky 5 portům, včetně 3 portů USB-C a 2 portů USB-A. Celkový výstupní výkon je až 140 W! Je to jako mít 5 vysoce výkonných nabíječek v jednom zařízení!
Už žádná změť kabelů a nepořádek na stole - s tímto produktem budete mít pořádek.
VLASTNOSTI PRODUKTU:
- 100% originál
- Baleno v originálním obalu
- Vyrobeno z hliníku
- 3 x port USB-C
- 2 x port USB-A
- Rozsah vstupního napětí:100-240V~50/60Hz 2,5A