Držák nabízí tři možnosti montáže - na kokpit, čelní sklo nebo větrací otvory - a umožňuje tak dokonalé přizpůsobení interiéru vozidla a preferencím uživatele. Vestavěná 15W nabíječka umožňuje rychlé a bezdrátové nabíjení telefonu během jízdy, aniž by bylo nutné používat kabely.
VLASTNOSTI PRODUKTU:
- 100% originál
- Baleno v originálním obalu
- Upevnění na kokpit, čelní sklo nebo mřížku chladiče
- Kompatibilní s technologií Magsafe
- Robustní a stabilní konstrukce
- Nastavitelné teleskopické rameno
- Hlava otočná o 360 stupňů
- Vyrobeno z ABS a hliníku
- Výstupní výkon: 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W
- Vstupní napájení: 9V/2,1A